بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران

بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران

فهرست مقاله

حتما برای شما هم پیش آمده که یکی از دستگاه های الکترونیکی مانند لپ تاپ یا گوشی موبایل تان نیاز به تعمیرات داشته باشد. با وجود قیمت هایی که هر چند وقت یکبار به دلیل افزایش نرخ دلار گران تر می شوند، خرید یک لپ تاپ یا گوشی موبایل نو کار چندان عاقلانه ای نباشد. از این رو اغلب افراد بجای تعویض وسایل الکترونیکی خود سعی در تعمیر کردن آن دارند. همین موضوع باعث رونق گرفتن بازار تعمیرات لوازم الکترونیکی در سراسر کشور شده است.

اگر شما یک تعمیرکار کوشی یا لپ تاپ و کامپیوتر باشید می توانید درآمد خوبی از این بازار بدست بیاورید. اما اگر هم هنوز مشغول به کار نشده اید و دنبال یک ایده خوب برای شروع یک کسب و کار پر سود هستید، پیشنهاد می کنیم حتما سری به بازار تعمیرکاران لوازم الکترونیکی بزنید.

برای افرادی که جویای کار هستند آموزشگاه های زیادی در زمینه های مختلف فعالیت دارند که می توانند دانش و مهارت لازم برای ورود به بازار کار را در اختیار شما قرار دهند. از این میان آموزشگاه های فنی حرفه ای بیش ترین سهم پذیرش دانشجو و کارآموز را در میان سایر رقبا کسب کرده اند. برای اینکه بتوانید با بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران آشنا شوید و در رشته مورد نظرتان به یک استاد کار ماهر تبدیل شوید ادامه این مطلب را با حوصله و دقت مطالعه کنید.

بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران

کانون تبلیغات اینترنتی ارجاع با بررسی ده ها آموزشگاه فنی در تهران بر اساس ملاک هایی مانند کیفیت و تنوع در برگزاری دوره های فنی حرفه ای ، دانش و مهارت مدرسین دوره ها ، تجهیزات و امکانات لازم برای تدریس ، داشتن مجوزهای لازم و میزان رضایت دانشجویان لیستی از بهترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای را در شهر تهران تهیه و به مخاطبین گرامی معرفی می کند.

مجتمع فنی تهران پایتخت

مجتمع فنی تهران پایتخت

یکی از با سابقه ترین آموزشگاه های فنی تهران مجتمع فنی پایتخت است که دو دهه در زمینه برگزاری دوره های آموزشی فعالیت دارد. افرادی که در این مرکز آموزشی مشغول مهارت آموزی هستند می توانند بعد از گذراندن واحدهای تئوری و عملی وارد بازار کار شوند.

از مهمترین دوره های آموزشی که مجتمع فنی تهران برگزار می کند می توان دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و تعمیرات گوشی موبایل را نام برد. همچنین دورهای فنی این آموزشگاه شامل فناوری اطلاعات و شبکه نیز می باشد.

اگر از شهرستان برای شرکت در دوره های آموزش فنی حرفه ای به تهران سفر می کنید نیاز نیست که نگران جای خواب باشید. زیرا مجتمع فنی پایتخت برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه های شبانه روزی ارائه می دهد. و همواره آماده پاسخگویی و ارائه خدمات پشتیبانی به کارآموزان خود می باشد.

این مرکز آموزشی زیر نظر سازمان آموزش فنی حرفه ای کل کشور فعالیت می کند و مجوزهای لازم را از این ارگان دریافت نموده است. همچنین کلیه اساتیدی که در این آموزشگاه مشغول به تدریس هستند از متدهای جدید آموزشی برای ارائه مطالب به دانشجویان استفاده می کنند.

انفورماتیک کامتک

انفورماتیک کامتک

آموزشگاه فنی حرفه ای کامتک با سابقه 13 ساله در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ فعالیت داشته و یکی از بهترین مجتمع های آموزشی در تهران است. کامتک با تدریس مباحث تخصصی در زمینه تعمیرات لپ تاپ توانسته است توجه اغلب کارآموزان را برای شرکت در دوره های آموزشی این آموزشگاه جلب نماید.

کامتک با داشتن هفت کارگاه مجهز برای برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات لپ تاپ ، موبایل و کامپیوتر یکی از بهترین مراکز تخصصی در این زمینه می باشد. برخی از دوره های آموزشی بصورت آنلاین در کامتک برگزار می شوند. و تعداد 8 نفر از بهترین کارشناسان فنی که از مهارت و تجربه بالایی برخوردار هستند در دوره های آموزش فنی حرفه ای جهت تدریس به کارآموزان حضور دارند.

اگر از شهرستان های دیگر برای شرکت در دوره های فنی حرفه ای به تهران رفت و آمد دارید می توانید در خوابگاه های کامتک اقامت داشته باشید و از تمام امکانات رفاهی این مجموعه با کمترین هزینه استفاده نمایید.

مجتمع آموزشی فنی پایتخت

مجتمع آموزشی فنی پایتخت

مجتمع آموزشی فنی پایتخت یکی از مراکز فنی حرفه ای در تهران است که برای افرادی که مایل به یادگیری مهارت های لازم برای ورود به بازار کار می باشند، بسیار مناسب است. این آموزشگاه بیشترین تعداد فارغ التحصیلان شاغل را در میان سایر مراکز آموزشی دارد و یکی از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران محسوب می شود.

این مرکز آموزش فنی از بهترین اساتید در زمینه های مختلف آموزشی مانند آموزش برق ساختمان ، تعمیرات لوازم الکترونیک و ابزار دقیق بهره می گیرد. خدمات پشتیبانی به کارآموزانی که در این آموزشگاه مدرک فنی حرفه ای خود را دریافت کرده باشند بصورت مستمر تا مشغول به کار شدن این افراد ارائه می شود.

انفورماتیک پارسه

مجتمع فنی پارسه

مجتمع فنی پارسه فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه برگزاری دورهای آموزشی فنی حرفه ای به ویژه تعمیرات اپ تاپ و کامپیوتر در تهران شروع کرد. موسسین پارسه آقایان دکتر مصطفی مرادیان مینا و دکتر کامبیز کشوری هستند.

انفورماتیک پارسه دارای کارگاه های مهارت آموزی بسیار پیشرفته و مجهز بوده و اساتیدی که دوره های فنی حرفه ای را تدریس می کنند از میان استادکاران باتجربه و ماهر انتخاب می شوند. این آموزشگاه یکی از بهترین و کارآمدترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در تهران است.

مجتمع فنی برق

مجتمع فنی برق

مجتمع فنی برق نزدیک به 10 سال در زمینه برگزاری دوره های فنی حرفه ای به ویژه تعمیرات لوازم الکترونیکی فعالیت دارد و توسط گروهی از دانشجویان و بهترین تعمیرکاران در تهران تاسیس شده است. این مرکز آموزشی با بکار گیری علوم مهندسی و دانشگاهی و تلفیق آن با تجربیات استادکاران سعی در ایجاد یک ارتباط موثر بین دانشگاه و بازار کار داشته و همواره برای ارتقای سطح دانش و مهارت کارآموزان خود تلاش کرده است.

با وجود اینکه اغلب دوره های فنی حرفه ای بصروت گروهی برگزار می شوند، اما مجتمع فنی برق امکان برگزاری دوره های انفرادی را نیز ایجاد کرده است. امکان دریافت برنامه کلاس ها بصورت آنلاین و صدور مدرک پایان دوره توسط سازمان فنی حرفه ای کشور از مهمترین مزیت های ثبت نام در کلاس های این آموزشگاه می باشد.

مجتمع فنی میرعلوی

مجتمع فنی میرعلوی

مجتمع فنی میرعلوی یکی از قدیمی ترین مراکز آموزش فنی حرفه ای تهران است که از سال 1386 در این شهر فعالیت خود را در زمینه آموزش دوره های فنی حرفه ای آغاز کرد. این موسسه هدف خود را کمک به دانشجویان و کارآموزان برای بدست آوردن مهارت های فنی جهت ورود به بازار کار اعلام می کند.

در همان ابتدای شروع فعالیت مجتمع فنی میرعلوی، این موسسه تصمیم گرفت تا دپارتمان تخصصی انفورماتیک را راه اندازی کرده و شروع به آموزش دوره های کامپیوتر، حسابداری، طراحی وب، گرافیک رایانه و برنامه نویسی کند. آموزشگاه فنی میرعلوی با تولید نرم افزار مدیریت آموزشگاه های آزاد و گسترش امکانات و بروزرسانی این نرم افزار طی سالهای اخیر نام آن را به نرم افزار میرال تغییر داده و هم اکنون در اغلب آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران و سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز آموزش فنی حرفه ای میرعلوی در سال 1394 موفق به کسب رتبه برتر در زمینه کارآفرینی در میان سایر آموزشگاه های فنی کشور شد و در سال 1395 نیز به عنوان کاندیدای این موضوع مطرح گردید.

دوره های آموزش فنی حرفه ای مجتمع میرعلوی شامل نقشه کشی، حسابداری، معماری، کامپیوتر، مدیریت خانواده، هتل داری، طراحی وب، گرافیک رایانه، گردشگری، برنامه نویسی، فتوشاپ و مهارت های بین المللی ICDL می باشد.