جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگیره کابینت ممبران | جدیدترین مدل دستگیره کابینت آشپزخانه

دستگیره کابینت ممبران

دوست داری کسب و کار تو هم معرفی کنیم؟ فرم و پُر کن تا باهات تماس بگیریم.

فهرست مقاله

دستگیره کابینت ممبران یکی از مهمترین قسمت هایی است که پیش از خرید کابینت آشپزخانه باید آن را انتخاب کنید. اهمیت دستگیره کابینت آشپزخانه را می توان به دلیل کاربردی بودن و همچنین تاثیر آن در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه دانست. به همین علت برای پیش از سفارش ساخت کابینت ممبران باید دستگیره های مناسبی را برایش انتخاب کنید. دستگیره کابینت برای باز و بسته کردن درب و کشوها مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی آن در زیبایی کل کابینت های آشپزخانه اهمیت ویژه ای دارد.

سوالی که ممکن است برای همه پیش بیاید این است که چطور می توانیم بهترین مدل دستگیره کابینت ممبران را انتخاب و خرید کنیم؟ قیمت ، نوع کابینت ، سبک و رنگ بندی کابینت ممبران همگی در انتخاب مدل دستگیره کابینت های آشپزخانه اهمیت دارند. در این مقاله به بررسی تمام موارد گفته شده می پردازیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دستگیره کابینت ممبران کلاسیک

برای کابینت ممبران دستگیره های متنوعی وجود دارد که می توانید با توجه به سلیقه خودتان بهترین مدل را انتخاب و خرید کنید. اغلب دستگیره هایی که از گل های رنگی و یا طرح های صدفی و طلایی برای ساخت دستگیره ها استفاده کرده اند برای کابینت ممبران کلاسیک مناسب هستند. شما می توانید برای کابینت های ممبران کلاسیک از دستگیره های دکمه ای که فقط یک پیچ دارند استفاده کنید و یا اگر به دستگیره های ممبران افقی علاقه دارید بهتر است مدل های دو پیچ بخرید.

دستگیره کابینت ممبران

همانطور که گفته شد بهترین مدل دستگیره برای کابینت ممبران کلاسیک، گونه هایی هستند که دارای طرح های کنده کاری شده و پر از نقش و رنگ باشند. به علاوه می توانید از مدل هایی استفاده کنید که دارای رنگ های مات مانند دستگیره ای برنزی و برنجی باشند و یا از دستگیره هایی که دارای رنگ های طلایی و نقوش برجسته هستند خرید کنید. در ادامه نمونه هایی از انواع دستگیره کابینت ممبران را مشاهده می کنید.

چه مدلی برای کابینت های مدرن مناسب است؟

اگر کابینت ممبران شما دارای طرح و سبک مدرن می باشد بهتر از دستگیره هایی استفاده کنید به سبکی ساده طراحی و ساخته شده باشند. به عنوان مثال می توانید از مدل های براق و یکدست بدون هیچ نقش و نگاری استفاده کنید تا مناسب با سبک کلاسیک کابینت ممبران آشپزخانه تان باشد.

در ادامه چند مدل از دستگیره های مناسب کابینت ممبران مدرن را مشاهده می کنید.

قیمت دستگیره کابینت ممبران

یکی از مهمترین پارامترهایی که می تواند در خرید دستگیره کابینت ممبران اهمیت داشته باشد، قیمت این محصول است. بطور کلی هزینه تمام شده یک کابینت آشپزخانه ممبران علاوه بر اندازه ورق ام دی اف استفاده شده در تولید آن می تواند به عوامل زیاده از قبیل یراق آلات، رنگ بندی، کیفیت ورق ام دی اف و ابعاد کابینت بستگی داشته باشد. از این میان دستگیره کابینت که جزو گروه یراق آلات دسته بندی می شود هم می تواند نقش بسیار زیادی در قیمت تمام شده ساخت کابینت ممبران داشته باشد. بنابراین می توانید با توجه به بودجه خود از میان مدل های متنو این محصول هر کدام را که مایل هستید را خرید کنید.

منبع : تبلیغات اینترنتی ارجاع