جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دانلود سریال میدان سرخ

سریال میدان سرخ

دوست داری کسب و کار تو هم معرفی کنیم؟ فرم و پُر کن تا باهات تماس بگیریم.

فهرست مقاله

میدان سرخ به عنوان اولین سریالی که ابراهیم ابراهیمیان به عنوان یک کارگردان برای پخش در شبکه نمایش خانگی ساخته است، شناخته می شود. تهیه کننده این سریال جواد نوروز بیگی و مجری طرح آن سعید صفرپور هستند. فیلمنامه میدان سرخ توسط دو نویسنده مطرح سینما و تلویزیون، سارا سلطانی و علی مسعودی نیا نوشته شده است.

از جمله فیلم های موفق ابراهیم ابراهیمیان می توان به “ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه”، “آااادت نمی کنیم”، “پیلوت” و “دابلند” را نام برد. اما این بار ابراهیمیان در یک ژانر متفاوت سریال میدان سرخ را با نقش آفرینی بهترین بازیگران سینما و تلویزیون از جمله حمید فرخ نژاد و مهتاب کرامتی را برای نمایش در شبکه خانگی کارگردانی کرده است.

میدان سرخ داستان زندگی زن تنهایی را روایت می کند که بدون آنکه بداند وارد یک بازی شوم شده است. شیدا نمی داند که توسط همسرش و یک تروریست خارجی به بازی گرفته می شود. او میخواهد جان دخترش را نجات دهد که در این ماجرا یک قربانی است و برای همین مجبور می شود برای مدتی با سه نفر از قاچاقچی های سرشناس و با نفوذ به نام های پاپ، مکین و مبینی همراه شود، اما نمی داند که پایان این بازی که ناخواسته شروع کرده است چیزی جز خون ریزی و جنایات هولناک نیست.

سریال میدان سرخ

سریال میدان سرخ در سال 1399 و در ایران فیلمبرداری و تولید شده و یکی از تازه ترین کارهای کارگردان مشهور ابراهیم ابراهیمیان است که در ژانر اکشن و هیجان انگیز ساخته شده است. بازیگران مطرحی مانند حمید فرخ نژاد، امیرحسین آرمان، مهتاب کرامتی، ستاره اسکندری، بهرام افشاری، سحر نظام دوست، آرمین رحیمیان، علی مصفا، مسعود کرامتی، سعید داخ، مهدی رکنی، بهزاد خلج، کاظم سیاحی، لیندا کیانی و سوگل قلاتیان ایفای نقش کرده اند.

بازیگران میدان سرخ

سریال میدان سرخ یکی از بهترین سریال هایی است که در شبکه پخش خانگی اکران شده است و بسیاری از بازیگران مطرح و محبوب سینمای ایران در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

منبع : تبلیغات اینترنتی ارجاع