خرید و قیمت بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی

دستگاه جوجه کشی صنعتی
چکیده مطلب

دستگاه جوجه کشی به دستگاهی گفته می شود که می توان با قراردادن تخم مرغ یا تخم پرنده های دیگر دورن آن دقیقا مشابه با دمای بدن مرغ مادر جوجه های یک روزه را از طریق ماشین جوجه کشی تکثیر کرد. تنها تخم مرغ و پرنده هایی که دارای نطفه هستند را می توانید برای […]


دستگاه جوجه کشی به دستگاهی گفته می شود که می توان با قراردادن تخم مرغ یا تخم پرنده های دیگر دورن آن دقیقا مشابه با دمای بدن مرغ مادر جوجه های یک روزه را از طریق ماشین جوجه کشی تکثیر کرد. تنها تخم مرغ و پرنده هایی که دارای نطفه هستند را می توانید برای جوجه کشی درون دستگاه یا ماشین قرار دهید. به این دستگاه در بازار عنوان های دیگری مانند ماشین جوجه کشی و انکوباتور هم گفته می شود. برای اینکه بتوان حداکثر استفاده را از ماشین و دستگاه جوجه کشی یا انکوباتور ببرید، حتماً باید این محصول مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی و ساخته شده باشد.

در تهران و سایر نقاط کشور شرکت های تولید کننده بسیاری در زمینه تولید و فروش دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی فعالیت دارند. بنابراین با وجود تنوع بالایی که این محصول دارد، شناخت و خرید بهترین دستگاه جوجه کشی کار چندان ساده ای نیست. با این حال یکی از کشورهای مطرح در زمینه طراحی و ساخت بهترین ماشین های جوجه کشی کشور ایتالیا است. در کشور ایران هم افراد و شرکت های زیادی هستند که قادر به تولید این محصول می باشند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

توضیحات دستگاه جوجه کشی صنعتی

باکس این دستگاه کاملاً ضد آب و ضد حریق است. همچنین فن استفاده شده در این ماشین جوجه کشی صنعتی ساخت کشور آلمان است و دو برابر بیشتر از فن های معمولی قدرت دارد و جنس آن فلزی می باشد. موتور استفاده شده در این دستگاه جوجه کشی ساخت فرانسه بوده که بسیار با کیفیت است.

همچنین از لامپ یو وی برای ضد عفونی تخم ها استفاده شده است. به این ترتیب دیگر نیازی به ضدعفونی کردن دستگاه توسط کاربر نیازی نیست. دلیل استفاده از لامپ یو وی در ماشین جوجه کشی صنعتی این است که اگر تخم ها عفونی باشند با وجود زنده بودن جوجه و نوک زدن به پوسته تخم، اما جوجه از تخم خارج نمی شود.

برای روشنایی دستگاه از لامپ های ال ای دی استفاده شده است. سنسوری که در این ماشین جوجه کشی استفاده شده است کره ای بوده و بصورت یک صدم به یک صدم می باشد و نسبت به دستگاه های جوجه کشی صنعتی مشابه در بازار دارای دقت بالاتری می باشد. همچنین رطوبت دستگاه از سیستم بخار ساز تامین می شود.

این دستگاه جوجه کشی صنعتی دارای 3 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و تمامی قطعات استفاده شده در ساخت آن کاملاً خارجی بوده و از قطعات ساخت ایران در تولید آن استفاده نشده است. همچنین کلیه قطعات این دستگاه دارای 3 سال گارانتی شرکتی می باشند.

این دستگاه را می توانید در اندازه 126 تایی تهیه کنید. امکان ارسال برای تهران و سایر نقاط کشور وجود دارد. همچنین امکان ارسال دستگاه به خارج از کشور هم فراهم است.

شما چه نظری دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

تماس با آگهی دهنده : 0 و 0