آموزش زبان انگلیسی و فرانسه برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 3 تا 12 ساله
چکیده مطلب

تا حالا شده به این فکر کنید که اگر روزانه چند ساعت با یک خانواده انگلیسی یا فرانسوی زبان مکالمه داشته باشید، خیلی راحت می تونید بعد از مدت کوتاهی با اونها صحبت کنید؟ آیا فکر می کنید صحبت کردن به زبان انگلیسی یا فرانسوی کار ساده ای نیست؟ حالا فکر کنید اگر از همان […]


تا حالا شده به این فکر کنید که اگر روزانه چند ساعت با یک خانواده انگلیسی یا فرانسوی زبان مکالمه داشته باشید، خیلی راحت می تونید بعد از مدت کوتاهی با اونها صحبت کنید؟ آیا فکر می کنید صحبت کردن به زبان انگلیسی یا فرانسوی کار ساده ای نیست؟ حالا فکر کنید اگر از همان ابتدای کودکی در چنین شرایطی قرار داشتید چطور؟ حتماً نتیجه فوق العاده خواهد بود. کودکان دارای ذهنی فعال و در یادگیری قوی هستند و می توانند از بدو تولد تا ۷ سالگی به راحتی زبان انگلیسی یا فرانسه را یاد بگیرند و بعد از مدت کوتاهی صحبت کنند. بنابراین وقتی که می توانید با کمک کردن به کودک خود شرایط زندگی آینده او را به بهترین شکل ممکن بسازید، بهتر است که همین امروز این تصمیم مثبت را بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان با کارتون های آموزشی

کودکان دیدن کارتون را خیلی دوست دارند و خیلی سریع با شخصیت های کارتونی همزاد پنداری می کنند و جملاتی که در کارتون های مورد علاقه خود می بینند را حفظ می کنند. برای همین بهتر است بجای پخش کارتون های فارسی، با نمایش کارتون انگلیسی برای کودکان خود شرایط بهتری را برای یادگیری زبان های خارجی به وجود آورید.

تنها کاری که باید به عنوان والدین فرزند خود انجام دهید این است که پکیج آموزشی زبان انگلیسی و فرانسوی را برای کودکان خود نمایش دهید. کودک شما با تماشای این کارتون ها به مدت ۲ ساعت در روز می تواند بعد از گذشت مدت کوتاهی به مکالمه با زبان های انگلیسی و فرانسوی عادت کنند.

برای کودکان زیر ۲ سال روزانه ۲ ساعت گوش دادن به مکالمات صوتی، برای کودکان بین ۲ تا ۳ ساله ۱ ساعت کارتون تصویری و ۲ ساعت داستان های صوتی و برای کودکان بالای ۳ سال تا ۷ ساله حدود ۲ ساعت دیدن کارتون و ۲ ساعت گوش دادن به داستان های انگلیسی یا فرانسه می تواند در یادگیری و مکالمه به زبان های خارجی به فرزند شما کمک کند.

پکیج فیلم و کارتون آموزش زبان انگلیسی و فرانسه برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی با کارتون برای کودکان

پکیج آموزش زبان انگلیسی برای کودکان زیر ۲ سال تا ۷ ساله شامل ۲۰ عدد کارتون می باشد که هر کارتون نیز حدود ۴۵ دقیقه تا ۲ ساعت بوده و با استفاده متدهای آموزشی جذاب بصورت موزیکال و ماجراجویی می تواند باعث آموزش و تقویت زبان انگلیسی و فرانسه برای کودکان شما شود و مطابق با زبان مادری به آنها در مکالمه به زبان انگلیسی و فرانسوی کمک کند.

این پکیج در قالب فلش و با قیمت استثنایی ۲۶۰۰۰۰ تومان و با ارسال رایگان به سراسر کشور در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

برای سفارش پکیج آموزش زبان انگلیسی می توانید با شماره تلفن های مندرج در آگهی به واتساپ و یا دایرکت اینستاگرام پیام دهید. همچنین می توانید برای مشاهده قسمت هایی از این بسته آموزشی به پیج اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

خرید پکیج های آموزشی زبان انگلیسی و فرانسوی برای کودکان

اطلاعات تماس آگهی دهنده :

تلفن ثابت : ۰۲۱۲۲۰۱۶۸۳۷

تلفن موبایل و واتساپ : ۰۹۱۲۵۷۰۸۴۹۰

پیج اینستاگرام : ۲zabaneh.koodak@ – پرورش کودک دو زبانه بینگو

شما چه نظری دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

تماس با آگهی دهنده : 09125708490 و 02122016837