جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

باربری تهران

باربری تهران

دوست داری کسب و کار تو هم معرفی کنیم؟ فرم و پُر کن تا باهات تماس بگیریم.

فهرست مقاله

باربری تهران

یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های باربری تهران با سابقه 15 ساله در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل که در تمامی مناطق تهران سرویس هایی مانند اثاث کشی و اسباب کشی را با کمترین نرخ و در سریع ترین زمان ممکن برای تهرانی های عزیز انجا می دهد.

خدمات حمل و نقل بصورت 24 ساعته بوده و کلیه نرخ های حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل با حداقل قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. شرکت باربری تهران به دلیل داشتن سابقه طولانی مدت در زمینه ارائه خدمات بسته بندی وسایل منزل و اثاث کشی در کلیه مناطق تهران شناخته شده است.

باربری آجودانیه | باربری تهران

یکی از مناطقی که خدمات اثاث کشی و حمل و نقل ارائه می شود مناطق شمالی تهران است. باربری آجودانیه با داشتن امکانات روز دنیا برای ارائه خدمات اسباب کشی در شمال تهران یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های باربری تهران است. این شرکت کلیه لوازم شما را با استفاده از تجهیزات حرفه ای بسته بندی کرده و برای حمل و نقل آماده می کند.

جهت تماس با شماره باربری تهران آجودانیه می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری زعفرانیه | باربری تهران

منطقه زعفرانیه به عنوان یکی از مناطق شمال تهران تحت پوشش شرکت باربری تهران می باشد. خدماتی مانند اسباب کشی ، حمل بار با وانت بار و نیسان و همچنین خاور در منطقه زعفرانیه تهران انجام می شود. کلیه لوازم خانه و آشپزخانه شما در کارتن های مخصوص بسته بندی شده و هیچگونه آسیبی به وسایل شما در حین جابجایی و اثاث کشی وارد نمی شود. تمام کارگران آموزش دیده و دارای مهارت کافی هستند و کار اسباب کشی را به خوبی برای شما مشتری گرامی زیر نظر مدیریت باربری زعفرانیه انجام می دهند.

جهت تماس با شماره باربری تهران زعفرانیه می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری ولنجک | باربری تهران

ولنجک از مناطق شمالی شهر تهران است که تحت پوشش خدمات حمل و نقل باربری تهران قرار می گیرد. خدمات ما در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در شهر تهران است. در باربری ولنجک وسایل شما بصورت کاملا حرفه ای و در سریعترین زمان ممکن در داخل کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم منزل قرار می گیرند و برای اسباب کشی از محله ولنجک درون خاور یا نیسان بارگیری می شوند. همراه خاور یا نیسان حداقل 2 نفر کارگر ماهر به عنوان نیروی خدماتی جهت جایجایی اثاثیه منزل یا محل کار شما حاضر هستند.

جهت تماس با شماره باربری تهران ولنجک می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری نیاوران | باربری تهران

خدمات شرکت باربری تهران شامل حمل و نقل برون شهری و درون شهری می باشد. کلیه اثاثیه منزل شما را با استفاده ماشین هایی مانند خاور ، نیسان و وانت بار به محل مورد نظر جابجا می کنیم. لوازم شما بصورت کامل درون نایلون های حباب دار مخصوص پیچیده می شوند و سپس درون کارتن مخصوص اسباب کشی قرار می گیرند تا در حین جابجایی کوچک ترین آسیبی به آنها وارد نشود. اگر در مناطق شمال تهران سکونت دارید می توانید با شرکت باربری نیاوران تماس بگیرید و کار جابجایی و اثاث کشی تان را به این شرکت بسپارید.

جهت تماس با شماره باربری تهران نیاوران می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری تجریش | باربری تهران

شرکت باربری تهران از قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل در مناطق مختلف شهر تهران است. اغلب شهروندانی که در مناطق شمال تهران ساکن هستند از خدمات اثاث کشی باربری تجریش استفاده کرده اند. شرکت حمل و نقل در تجریش دارای سابقه 10 ساله می باشد و از ماشین های باربری نو و سالم برای جابجایی اثاثیه منزل شما استفاده می کند. تمام راننده های خاور و نیسان بار و وانت دارای گواهینامه های معتبر بوده و برای تسریع در امر اسباب کشی ، از مسیریاب هایی مانند نشان و ویز استفاده می کنند.

جهت تماس با شماره باربری تهران تجریش می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری تهران

باربری سعادت آباد | باربری تهران

سعادت آباد از مناطق شمال شهر تهران است و یکی از مناطقی است که تحت پوشش خدمات باربری تهران می باشد. سرویس هایی که در زمینه حمل و نقل در این منطقه انجام می شود شامل جابجایی و حمل جهیزیه ، حمل بار بین شهری ، اثاث کشی و جابجایی اسباب و لوازم منازل و محل کار شما است. از پلاستیک حباب دار برای بسته بندی لوازم خانه و آشپزخانه استفاده می شود. در این صورت در حین جابجایی و بارگیری اثاثیه درون خاور یا نیسان هیچ آسیبی به وسایل منزل تان وارد نمی شود.

جهت تماس با شماره باربری تهران سعادت آباد می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری درکه | باربری تهران

محله درکه از قدیمی ترین محله های شمال تهران است. اغلب افرادی که در این محله ساکن هستند با خدمات باربری درکه آشنا هستند. زیرا همواره سعی کرده ایم تا رضایت مشتریان خود را در تمام مناطق تهران با ارائه بهترین سرویس های اثاث کشی و حمل و نقل بدست آوریم. هدف شرکت باربری تهران این است که همه افرادی که از خدمات اسباب کشی این شرکت استفاده می کنند نهایت رضایت را از دریافت سرویس های حمل و نقل شان داشته باشند و این شرکت را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند.

جهت تماس با شماره باربری تهران درکه می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری اوین | باربری تهران

محله اوین یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران است که سالهاست اهالی این محله از خدمات اثاث کشی و حمل و نقل این شرکت استفاده می کنند و خوشبختانه رضایت کامل دارند. خدمات حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل در اوین شامل بسته بندی وسایل منزل ، حمل جهیزیه ، حمل بار بین شهری ، خدمات باربری با خاور و نیسان و وانت بار است. باربری اوین یکی از بهترین شرکت های اثاث کشی در شمال تهران است که جزو اولین شرکت های حمل و نقل در این منطقه نیز می باشد.

جهت تماس با شماره باربری تهران اوین می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری الهیه | باربری تهران

محله الهیه یکی از معروف ترین محله های شمال تهران است. خیابان فرشته از معروف ترین خیابان های تهران در محله الهیه واقع شده است. شرکت باربری الهیه از اولین شرکت های حمل و نقل در مناطق شمال تهران است که بیش از 10 سال در زمینه حمل جهیزیه ، اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل فعالیت دارد. از جمله خدمات خوب شرکت باربری تهران می توان به سرویس کارگر باربری با نیسان و خاور و وانت بار را نام برد که همه این افراد دارای تجربه و مهارت کافی برای حمل اثاثیه منزل و انجام کار اسباب کشی خانه و محل کار شما هستند.

جهت تماس با شماره باربری تهران الهیه می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری چیذر | باربری تهران

یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شمال تهران منطقه چیذر است. شرکت باربری چیذر در این منطقه در زمینه ارائه خدمات اثاث کشی ، حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی و حمل بار و جهیزیه فعالیت دارد. از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های حمل و نقل می توان به شرکت باربری تهران اشاره کرد که از حدود 10 سال پیش تا امروز در اغلب مناطق شمالی فعالیت دارد. خدمات بسته بندی وسایل منزل ، حمل جهیزیه ، حمل بار بین شهر با خاور و نیسان از جمله سرویس هایی است که بهترین شرکت حمل بار در شمال تهران ارائه می دهد.

جهت تماس با شماره باربری تهران چیذر می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری دزاشیب | باربری تهران

یکی از معروف ترین مناطق شمال تهرن محله دزاشیب است. اغلب افراد مشهور در این منطقه ساکن هستند و می توانند از خدمات باربری دزاشیب با تخفیف ویژه استفاده کنند. شرکت باربری تهران خدمات خود را با قیمت های استثنایی برای ساکنین محله دزاشیب ارائه می دهد. ضمن اینکه از وسایل و تجهیزات مدرن و بروز برای بسته بندی وسایل منزل به ویژه لوازم گران قیمت و آنتیک بهره می گیرد. امکان بارگیری وسایل بزرگ و سنگین مانند پیانو ، یخچال ساید بای ساید ، کمد ها و بوفه های چوبی و سنگین وزن با استفاده از خدمات کارگر های مخصوص اسباب کشی با تجربه و ماهر وجود دارد.

جهت تماس با شماره باربری تهران دزاشیب می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری تهران

باربری پونک | باربری تهران

برای حمل بار و اثاث کشی در تهران می توانید با خدمات حمل و نقل و اسباب کشی باربری پونک تماس بگیرید. این شرکت که در غرب تهران واقع شده است بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی در تهران را دارد. خدمات باربری پونک شامل بسته بندی وسایل منزل ، حمل جهیزیه و حمل بار به شهرستان می شود. تمام وسایل منزل تان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار داده و کاملا محکم بسته بندی می کنند تا در حین اثاث کشی دچار آسیب یا شکستگی نشود.

جهت تماس با شماره باربری تهران پونک می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری باغ فیض | باربری تهران

باغ فیض یکی از مناطق قدیمی در غرب تهران است. شرکت باربری باغ فیض بیش از یک دهه در زمین حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل در تهران فعالیت دارد. یکی از با سابقه ترین شرکت های فعال در زمینه اسباب کشی در تهران است که با قیمت مصوب اتحادیه حمل بار و اثاث کشی تهران به خدمت رسانی مشغول است. اگر می خواهید جهیزیه یا بارهای خود را به شهرستان منتقل کنید می توانید از خدمات جابجایی اثاثیه منزل باربری باغ فیض کمک بگیرید. خدمات این شرکت شامل کرایه خاور مسقف ، کرایه وانت بار و نیسان بار با کارگر مخصوص اسباب کشی است.

جهت تماس با شماره باربری تهران باغ فیض می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری تهرانسر | باربری تهران

تهرانسر در ناحیه جنوب غربی تهران واقع شده است و یکی از بهترین مناطق تهران محسوب می شود. خدمات باربری تهرانسر شامل بسته بندی وسایل و اثاثیه منازل و ادارت می شود. شرکت های حمل و نقل زیادی در تهرانسر فعالیت می کنند، اما اینکه کدام یک از این شرکت ها بهترین سرویس ها را در زمینه اسباب کشی در تهرانسر ارائه می دهد کاملا به سابقه، مهارت و خوشنامی آن شرکت وابسته است. باربری تهرانسر بیشتر از ده سال در زمینه اسباب کشی فعالیت داشته و یکی از بهترین سرویس ها را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای بسته بندی لوازم منزل و محل کار شما از کارتن مخصوص اسباب کشی استفاده می شود که دارای استحکام بسیار بالایی هستند.

جهت تماس با شماره باربری تهران تهرانسر می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری شهرک راه آهن | باربری تهران

شهرک راه آهن در منطقه 22 تهران واقع شده است. در این شهرک که به شهرک گلستان نیز معروف است، شرکت باربری با بهترین خدمات در زمینه اسباب کشی فعالیت دارد. قیمت حمل بار در شهرک گلستان مطابق با نرخنامه اتحادیه باربری و اثاث کشی در تهران می باشد. اگر به خاور برای اثاث کشی نیاز دارید یا می خواهید از خدمات وانت بار یا نیسان بار تلفنی در شهرک راه آهن استفاده کنید می توانید با این شرکت در تماس باشید. برای بسته بندی لوازم منزل هم از کارتن مخصوص اسباب کشی و نایلون های حباب دار استفاده می شود تا در حین جابجایی آسیبی به لوازم و وسایل منزل شما وارد نشود.

جهت تماس با شماره باربری تهران شهرک راه آهن می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری دهکده المپیک | باربری تهران

در منطقه 22 تهران یکی از محبه های قدیمی و معروف، دهکده المپیک است. شرکت برابری دهکده المپیک از حدود 10 سال پیش در این منطقه فعالیت داشته و خدمات خود را در زمینه های مختلف مانند حمل جهیزیه ، حمل بار به شهرستان ، اسباب کشی ، اثاث کشی با خاور ، کرایه وانت بار ، کرایه نیسان ارائه می دهد. اگر به کارگر مخصوص اسباب کشی نیاز دارید تا در جابجایی و حمل و نقل به شما کمک کند می توانید با باربری دهکده المپیک تماس بگیرید. کارگرهایی که در زمینه اثاث کشی فعالیت می کنند دارای توانایی جسمانی بالا و مهارت کافی هستند تا بتوانند لوازم سنگین مانند ساید بای ساید، یخچال، بوفه و گاو صندوق های سنگین و بزرگ را به راحتی حمل کنند.

جهت تماس با شماره باربری تهران دهکده المپیک می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری اکباتان | باربری تهران

اکباتان در غرب تهران واقع شده است. این شهرک یکی از قدیمی ترین شهرک های غرب تهران است. باربری اکباتان دارای خدمات بسیاری از جمله حمل بار به شهرستان ، کرایه خاور مسقف موکت شده ، حمل بار با نیسان ، حمل بار با وانت و کارگر مخصوص اسباب کشی است. برای ارائه خدمات بهتر کلیه لوازم خانه تان را باید درون کارتن مخصوص اثاث کشی قرار دهید. این کارتن ها اغلب سه یا چهار لایه هستند و مانع از آسیب دیدن لوازم منزل تان می شوند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین شکل کار اسباب کشی منزل شما را در اکباتان به انجام برسانیم و حداکثر رضایت شما را جلب نماییم.

جهت تماس با شماره باربری تهران اکباتان می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری استاد معین | باربری تهران

خیابان استاد معین در محدوده میدان آزادی واقع شده است و یکی از معروف ترین محله های تهران محسوب می شود. باربری استاد معین از سال ها پیش در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در این محله فعالیت داشته است. در این مدت توانسته ایم اعتماد اهالی محترم این محله را جلب کنیم و خدمات خود را با کیفیت هرچه بیشتر ارائه کنیم. برای اسباب کشی در استاد معین فقط کافی است تا با شماره باربری استاد معین تماس بگیرید. همه افرادی که در این شرکت مشغول به کار هستند دارای دانش، مهارت و توانایی لازم برای جابجایی اثاثیه منزل شما می باشند و در کوتاه ترین زمان ممکن کار را تمام خواهند کرد. هدف ما جلب رضایت حداکثری مشتریان گرامی است.

جهت تماس با شماره باربری تهران استاد معین می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری جیحون | باربری تهران

خدمات اثاث کشی و حمل و نقل در شرکت باربری جیحون که از قدیمی ترین محله های تهران است با نرخ مصوب اتحادیه انجام می شود. شما می توانید در جدولی که در ابتدای این مطلب مشاهده می کنید تمام قیمت ها را بصورت کاملا واضح مشاهده نمایید. هرچند ممکن است نرخ باربری در برخی مناطق متفاوت باشد. بنابراین برای اطلاع از قیمت و هزینه باربری جیحون می توانید با تلفن این شرکت تماس بگیرید. پیش از هرچیز باید اسباب و وسایل خود را در کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار دهید. این کارتن ها به دلیل ساختار محکمی که دارند در حین جابجایی دچار پارگی نشده و لوازم درون خود را سالم نگه می دارند.

جهت تماس با شماره باربری تهران جیحون می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری انقلاب | باربری تهران

میدان انقلاب در میان دانشجویان بسیار معروف و شناخته شده است. محله ای که بیشتر کتاب فروشی ها و لوازم و التحریر فروشی ها در آنجا واقع شده اند. باربری انقلاب هم در این منطقه قرار داشته و در زمینه اسباب کشی و حمل جهیزیه فعالیت دارد. برای درخواست مواردی از قبیل کرایه خاور مسقف ، کرایه وانت بار ، کرایه نیسان با کارگر مخصوص اسباب کشی می توانید با این شرکت تماس بگیرید. حمل بار و حمل بار به شهرستان از جمله سرویس های باربری انقلاب است که به همشهریان تهرانی ارائه می شود. از نظر قیمت و هزینه اثاث کشی کاملا مطابق با نرخنامه اتحادیه بوده و هزینه ها بسیار منصفانه هستند. اگر قصد جابجایی به مناطق مختلف شهر را دارید می توانید از سرویس های اثاث کشی ما استفاده کنید.

جهت تماس با شماره باربری تهران انقلاب می توانید بر روی شماره 09128881022 کلیک کنید.

باربری تهران

منبع : تبلیغات اینترنتی ارجاع